september birthflower necklace
aster necklace
gold filled necklace
dainty necklace

Aster ketting (geboortebloem september) - 14K goldfill

Regular price €98,00

In deze prachtige halsketting bewaarde ik een aster in giethars. Mijn proces begint met het plukken en bewaren van wilde bloemen en botanische elementen uit Vlaamse velden. Alles wordt geperst en gedroogd om de natuurlijke kleuren en details op de best mogelijke manier te behouden.
De bloem werd zorgvuldig ingegoten en afgewerkt met een 14K goud gevulde omranding. Het hars beschermt de natuurlijke elementen tegen elke vorm van veroudering en heeft een glanzende afwerking. Het geheel werd afgewerkt met kleine stukjes bladgoud geïnspireerd door het zonlicht dat over de wilde bloemenweide schijnt.
Details
  • de hanger heeft een 14K goud gevuld frame: 2 cm in diameter
  • de hanger hangt aan een delicate 14K goud gevulde ketting.
  • handgemaakt in België, geïnspireerd door de ingetogen schoonheid van de natuur
  • * Uw juweel zal prachtig worden verpakt en is klaar om geschenk te geven
  • Dit juweel is handgemaakt in België met natuurlijke materialen. Elk stuk is uniek en kan iets afwijken van de foto.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue we'll assume that you understand this. Learn more
Accept